AOI Machine SMT Machine

Caracteristică
Precizie ridicata
Metode multiple de analiză software, moduri multiple de aplicații, sistem de mișcare de înaltă precizie.
Eficiență ridicată
O stație de lucru de întreținere confirmă datele de detectare a mai multor mașini online pentru a realiza managementul și controlul complet al procesului.
Specificație
| Numele produsului | AOI Machine SMT Machine |
| Model | ALE-D Lane Dublu Lane) |
| Grosime PCB | 0,6 mm ~ 6 mm |
| Max. Dimensiune PCB (X x Y) | Banda dublă : 510mm x 330mm Single Lane : 510mm x 600mm |
| Min. Dimensiune PCB (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Max. Decalajul inferior | 50mm |
| Max. Top Gap | 35mm |
| Viteza de mișcare | 1500mm / Sec (Max) |
| Înălțimea transmisiei de la sol | 900 ± 30mm |
| Metoda de transmisie | One Stage Lane |
| Metoda de prindere a PCB | Strângerea substratului de blocare a muchiilor |
| Greutate | 850 kg |
Detalii

Obiectiv telecentric pentru cameră cu expunere globală +
Aparat foto digital cu expunere globală color HD
Obiectiv telecentric cu adâncime mare de câmp

Compensarea îndoirii la bord
Când placa este încălzită inegal, rezultând un anumit grad de deformare a plăcii. Coordonatele CAD și poziția plăcii după trecerea prin cuptor nu pot fi potrivite cu exactitate. După compensarea îndoirii plăcii, coordonatele și pozițiile corespunzătoare ale componentelor sunt exacte.

Compatibil cu diferite forme de tampoane
Algoritmul de lipire val acceptă diferite forme de tampoane, poziționarea este mai precisă.
Serviciul nostru
Suntem într-o poziție bună nu numai pentru a vă furniza mașini pnp de înaltă calitate, ci și pentru servicii excelente post-vânzare.
Ingineri bine pregătiți vă vor oferi orice asistență tehnică.
10 ingineri puternici echipa de servicii post-vânzare pot răspunde la întrebările și întrebările clienților în termen de 8 ore.
Soluțiile profesionale pot fi oferite în 24 de ore atât în ziua lucrătoare, cât și în zilele de sărbătoare.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Care sunt condițiile de plată 39?
A: 100% T / T în avans.
Q2:Cum garantezi calitatea?
R: Avem 100% garanție de calitate pentru clienți. Vom fi responsabili pentru orice problemă de calitate.
Q3:Pot solicita schimbarea formei de ambalare și transport?
R: Da, putem schimba forma ambalajului și a transportului în funcție de solicitarea dvs., dar trebuie să suportați propriile costuri suportate în această perioadă și spread-urile.
Despre noi

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.fabrică și exportă diverse mașini mici pentru a alege și plasa din 2010. Profitând de propriul nostru amplificator R&cu experiență bogată, producție bine instruită, NeoDen câștigă o reputație excelentă din partea clienților din întreaga lume.
În ecosistemul nostru global, colaborăm cu cei mai buni parteneri ai noștri pentru a oferi un serviciu de vânzări mai închis, asistență tehnică profesională și eficientă.
① Înființat în 2010, 200+ angajați, 8000+ mp fabrică
② Produse NeoDen: Mașină PNP din seria Smart, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, cuptor de reflow IN6, IN12, imprimantă pentru lipire FP2636, PM3040


Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: aoi machine smt machine, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă



