Cuptor cu reflux de aer cald
Specificație
| Numele produsului | NeoDen IN12Cuptor cu reflux de aer cald |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de încălzire | Upper6 / Down6 |
| Ventilator de răcire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50 ~ 600 mm / min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei ~ 300 ℃ |
| Precizia temperaturii | 1℃ |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2℃ |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB-ului) |
| Lățime maximă de sudare (lățime PCB) | 350mm |
| Lungimea camerei de proces | 1354mm |
| Alimentarea cu energie electrică | AC 220v / monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 minute |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

Conservarea energiei și protecția mediului
Sistem de filtrare a fumului sudat încorporat, filtrare eficientă a gazelor dăunătoare, ecologic.
Economie de energie, consum redus de energie, cerințe reduse de alimentare, electricitatea civilă obișnuită poate îndeplini utilizarea.
Termostatul intern este fabricat din oțel inoxidabil, care este ecologic și nu are miros deosebit.
Laturile interioare sunt echipate cu izolație pentru prevenirea eficientă a pierderii de căldură.

Sistem inteligent de control
Inteligent, sistemul de control inteligent dezvoltat personalizat, ușor de utilizat și puternic.
Sistem profesional și unic de monitorizare a temperaturii suprafeței plăcii cu 4 căi.
40 de fișiere de lucru pot fi stocate pentru o încărcare ușoară în timpul procesului de lucru.
Curba de temperatură a lipirii PCB poate fi afișată pe baza măsurării în timp real.

Aspect elegant
Mai mult în conformitate cu mediul de utilizare high-end.
Ușor, miniaturizare, design industrial profesional, site flexibil de aplicații, mai ușor de utilizat.
Design frumos și elegant cu funcție de alarmă roșie, galbenă și verde.
Designul ecranului ascuns este convenabil pentru transport, ușor de utilizat.

Mai sigur de utilizat
Capacul de temperatură superioară este limitat automat odată deschis,
asigurând în mod eficient siguranța personală a operatorilor.
Curba temperaturii
Conectați senzorul de temperatură la CONECTORUL SENZORULUI, atașați senzorul PCB,
și apoi faceți clic pe" începeți" butonul din interfața de setare a curbei după ce PCB este introdus în cuptor pentru a obține curba de temperatură,
faceți clic pe" opriți" pentru a întrerupe generarea curbei de temperatură și faceți clic pe" clear" pentru a șterge înregistrarea curbei de temperatură.
& quot; roșu, verde, galben și albastru" subtabelul reprezintă temperatura în timp real a senzorului pe patru interfețe corespunzătoare aceleiași culori.
Precauții
Serviciul nostru
Suntem într-o poziție bună nu numai pentru a vă furniza mașini pnp de înaltă calitate, ci și pentru servicii excelente post-vânzare.
Ingineri bine pregătiți vă vor oferi orice asistență tehnică.
10 ingineri puternici echipa de servicii post-vânzare pot răspunde la întrebările și întrebările clienților în termen de 8 ore.
Soluțiile profesionale pot fi oferite în 24 de ore atât în ziua lucrătoare, cât și în zilele de sărbătoare.
Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Produse asemanatoare
![]() | ![]() | ![]() |
| Imprimantă șablon FP2636 | Alegeți și plasați mașina K1830 | Transportor |
Q1:Sunteți o companie comercială sau un producător?
R: Suntem un producător profesionist specializat în mașini SMT, mașini de selectare și plasare, cuptor Reflow, imprimantă de ecran, linie de producție SMT și alte produse SMT.
Q2:Ce produse vindeți?
R: Compania noastră se ocupă de următoarele produse:
Echipamente SMT
Accesorii SMT: Alimentatoare, piese alimentatoare
SMT duze, mașină de curățat duza, filtru duze
Q3:MOQ?
A: 1 set de mașini, comanda mixtă este, de asemenea, binevenită.
Despre noi



Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: cuptor cu reflux de aer cald, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă








