Cuptor NeoDen cu reflux de aer

Descriere
1. Sistemul de control are caracteristici de integrare ridicată, răspuns în timp util, rată scăzută de eșec și întreținere convenabilă.
2. Pot fi stocate 40 de fișiere de lucru pentru o încărcare ușoară în timpul procesului de lucru.
3. Curba temperaturii de lipire PCB poate fi afișată pe baza măsurătorilor în timp real.
4. Ușor, miniaturizare, design industrial profesional, site de aplicație flexibil, mai ușor de utilizat.
Specificație
| Numele produsului | Cuptor NeoDen cu reflux aer |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de incalzire | Sus6 / Jos6 |
| Ventilator de răcire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei -300 grade |
| Precizia temperaturii | 1 grad |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2 grade |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB) |
| Lățimea maximă de lipit (lățimea PCB) | 350 mm |
| Camera de proces de lungime | 1354 mm |
| Alimentare cu energie electrică | AC 220v/monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm×L650mm×H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 minute |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

12 zone de incalzire
Temperatură constantă
Precizie de control al temperaturii ridicate

Zona de racire
Design independent de circulație a aerului
Izolează influența mediului extern

Economie de energie și ecologic
Sistem de filtrare a fumului de sudare
cerinţe reduse de energie şi alimentare

Panou de operare
Design ecran ascuns
Convenabil pentru transport

Sistem de control inteligent
Sistem de control inteligent dezvoltat personalizat
Curba de temperatură poate fi afișată

Aspect elegant
În conformitate cu mediul de utilizare high-end
Ușoare, miniaturizate, profesionale
Serviciul nostru
1. Mai multe servicii profesionale în domeniul mașinilor PNP.
2. Capacitate de fabricație mai bună.
3. Diverse termene de plată pentru a alege: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Înaltă calitate/material sigur/preț competitiv.
5. Comandă mică disponibilă.
6. Răspuns rapid.
7. Transport mai sigur și mai rapid.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1: Când pot primi cotația?
De obicei, cotăm în termen de 8 ore după ce primim întrebarea dvs.
Dacă sunteți foarte urgent să obțineți prețul, vă rugăm să ne spuneți, astfel încât să luăm în considerare prioritatea solicitării dvs.
Q2: Cât de departe este fabrica ta de aeroport și gară?
R: De la aeroport aproximativ 2 ore cu mașina, iar de la gară aproximativ 30 de minute.
Te putem ridica.
Q3: Aveți un serviciu post-vânzare?
R: Da, serviciu post-vânzare bun, gestionarea plângerii clienților și rezolvarea problemei clienților.
Despre noi

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.fabrică și exportă diverse mașini mici de pick and place din 2010. Profitând de propria noastră cercetare și dezvoltare cu experiență bogată, producție bine pregătită, NeoDen câștigă o reputație excelentă de la clienții din întreaga lume.
În ecosistemul nostru global, colaborăm cu cei mai buni parteneri ai noștri pentru a oferi un serviciu de vânzări mai de închidere, asistență tehnică profesională și eficientă.
① Peste 10.000 de clienți de succes din întreaga lume
② Peste 30 de agenți globali acoperiți în Asia, Europa, America, Oceania și Africa
③ Centrul de cercetare și dezvoltare: 3 departamente de cercetare și dezvoltare cu peste 25 de ingineri profesioniști de cercetare și dezvoltare


Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: cuptor neoden reflow aer, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă



