
Mașină de șablon PCB
Descriere
Caracteristici
1. Presiunea răzuitorului este reglabilă. Presiunea răzuitorului pe grila de oțel este reglabilă în funcție de lungimea răzuitorului.
2. Procesul de îndepărtare a centurii stell din PCB poate fi reglabil de la 0 la 5 secunde.
3. Folosiți ambele mâini pentru a apăsa butonul pentru a acționa, astfel încât siguranța și fiabilitatea să fie asigurate.
Specificație
| Numele produsului | Mașină de șablon PCB |
| Amestec de dimensiuni PCB | 400 * 240mm |
| Zona de imprimare | 500 * 320mm |
| Marimea ramei | L(550-650)*W(370-470) |
| Precizie de imprimare / repetare | + / - 0,2 mm |
| Grosimea PCB-ului | 0,2-2,0 mm |
| Sursa de aer | 4-6kg / cm2 |
| Alimentare electrică | AC220V 50HZ |
| Dimensiune | L 800 * W 700 * H 1700 (mm) |
| Dimensiunea de ambalare | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalii

Reglați și fixați PCB-ul

Reglați poziția șablonului

Pasta de lipit pusă pe șablon

Începeți să lipiți munca

Verificarea situației de lipire a lipirii
Serviciul nostru
Furnizați instrucțiuni despre produs
Tutoriale video YouTube
Tehnici post-vânzare cu experiență, service online 24 de ore
Cu propria noastră fabrică și mai mult de 10 ani de experiență în industria SMT
Putem oferi clienților cele mai rentabile produse.


Q1:Este pentru prima dată când folosesc acest tip de mașină, este ușor de utilizat?
R: Da. Există manual în limba engleză și video de ghid care vă arată cum să utilizați mașina.
Dacă există vreo îndoială în procesul de funcționare a mașinii, vă rugăm să ne contactați.
De asemenea, oferim servicii la fața locului.
Q2:Ce produse vindeți?
R: Compania noastră se ocupă de următoarele produse:
Echipamente SMT
Accesorii SMT: Alimentatoare, piese alimentatoare
SMT duze, mașină de curățat duza, filtru duze
Q3:Este greu să folosești aceste mașini?
R: Nu, deloc greu. Pentru clienții noștri anteriori, cel mult 2 zile sunt suficiente pentru a învăța să funcționeze mașinile.
Despre noi



Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: mașină de șablon PCB, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
