
Pick and Place Machinery
NeoDen7 a fost întrerupt. Căutați un upgrade?
Descoperiți NeoDen9- o alternativă mai puternică și superioară, care este alegerea ideală pentru nevoile dvs.
Pick and Place Machinery
Introducere
Echipamentul NeoDen7 Pick And Place dispune de 6 capete de preluare simultane-, a fost proiectat pentru ușurință în utilizare, eficiență, rentabilitate și extindere și compatibilitate sporite.
Folosind servomotoare liniare noi, foarte eficiente, ușurând și întărind unitatea principală și revizuind viteza de plasare de 14.000 CPH.
Potrivit pentru mașină de prototipare PCB, mașină de producție în loturi mici-medii.
Caietul de sarcini
| Model | NeoDen 7 |
| Numele produsului | Pick and Place Machinery |
| Numărul de capete | 6 |
| Aliniere | Viziune digitală de zbor |
| Motor de antrenare | Servomotor Panasonic A6 |
| Rată de plasare MAX | 14000 CPH |
| Capacitate MAX de alimentare cu bandă | 64 (toate 8 mm) |
| Alt Feeder | Alimentator cu vibrații, Alimentator cu tăvi |
| Gama de componente | Cea mai mică dimensiune: 0402 |
| Cea mai mare dimensiune: 40*40mm | |
| Înălțime maximă | 10 mm |
| Zona de plasare | 630*300 (1200 opțional) |
| Rezoluție Axa X/Y | +-0.01mm |
| Sursa de aer |
0,6 MPa |
| Alimentare electrică | 110V/220V |
| Dimensiunea mașinii (mm) | 1420*1220*1665 |
| Greutate netă | 280 kg |
| Greutate brută | 320 kg |
Serviciul nostru
1. Mai multe servicii profesionale în domeniul mașinilor PNP
2. Capacitate de fabricație mai bună
3. Diverse termene de plată pentru a alege: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Înaltă calitate/material sigur/preț competitiv
5. Comandă mică disponibilă
6. Răspuns rapid
7. Transport mai sigur și mai rapid
DETALII
|
|
![]() |
|
Despre noi
Fabrică


Expoziţie

Certificare

Tag-uri populare: mașini de pick and place, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă

