Mașini mici de alegere și plasare
NeoDen 3V a fost întrerupt. Căutați un upgrade?
Descoperiți NeoDen YY1, o alternativă mai puternică și mai rentabilă-, creată pentru a vă depăși nevoile.
Scurtă descriere
Mașina mică de ridicare și plasare NeoDen3V este o nouă versiune actualizată a modelului TM245P.
Dispune de două capete de montare, 24 de sloturi de alimentare, corectare vizională și sistem de fixare flexibil, care este potrivit pentru producția mică și mijlocie.
Caietul de sarcini
| Numele produsului | Mașină mică de alegere și plasare |
| Model | NeoDen3V (Standard) |
| Numărul de capete | 2 |
| Rotaţie | 360 de grade |
| Rata de plasare |
5000CPH (fără vedere); 3500 CPH (cu vedere) |
| Alimentator cu bandă | 24 (toate 8 mm)-Personalizare acceptată |
| Alimentator cu vibrații | 0-5 |
| Alimentator pentru tavi | 5-10 |
| Dimensiunea plăcii | Maxim: 320*420mm |
| Cele mai mici componente | 0402 |
| Inaltime maxima | 5mm |
| Gama de componente | Cele mai mari componente: TQFP144 |
| Numărul de pompe | 3 buc |
| Precizia plasării | ±0,02 mm |
| Alimentare cu energie electrică | 110-120V/220-230V |
| Dimensiunea mașinii | 820(L)*650(L)*410(H)mm |
| Dimensiunea ambalajului | 1010(L)*790(L)*580(Î)mm |
| N.W./G.W. | 55KG/80KG |
garanție
Mașina completă are o perioadă de garanție de Un an de la momentul achiziției și suport tehnic pe viață.
Video cu mașină mică de alegere și plasare
PCB terminat

Despre noi
Fabrică

Zhejiang NeoDen Technology Co.,Ltd a fost înființată în 2010. În calitate de dezvoltator și producător de mașini de preluare și plasare, NeoDen oferă soluții SMT pe tot globul unei game largi de companii, de la start-up-uri până la mari organizații multinaționale, în special proprietarii de start-up, ingineri electronici și cercetători de laborator, cei care doresc să realizeze o producție cu un buget mare și mediu, cu o producție mare și medie.
NeoDen nu este specializat doar în mașini Pick & Place, dar ajută și la furnizarea unui cuptor de reflux, a unei imprimante de tip șablon și a unui transportor pentru a satisface nevoia clientului de o linie de producție SMT finalizată.
Până în prezent, peste 5.000 de mașini PnP au fost vândute într-o gamă largă de industrii din industria IoT, industria LED, industria electronică, industria securității și industria comunicațiilor etc.
Peste 10 agenți de peste mări sunt înființați pentru a oferi sprijin local eficient în zona UE, India, Rusia, Japonia, Coreea de Sud, Chile, Columbia, Iran, Brazilia și Turcia.
Soluțiile pe care le proiectăm și le fabricăm încorporează cele mai bune practici operaționale, inovații tehnice și standarde globale, păstrând în același timp investițiile existente.

Certificare

Expoziţie

Tag-uri populare: mașini mici de alegere și plasare, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă


