
Stație de reluare SMD
Specificație
| Numele produsului | Stație de reluare SMD |
| Model | ND 772R |
| Alimentare electrică | AC220V±10% 50/60HZ |
| Dimensiune PCB | 412*370mm(Max); 6*6mm (Min) |
| Dimensiunea cipului BGA | 60*60mm (Max); 2*2mm (Min) |
| Dimensiunea încălzitorului IR | 285*375mm |
| Senzor de temperatura | 1 buc |
| Precizia alinierii | ±0,02 mm |
| Dimensiuni | L685*W633*H850mm |
| Greutate | 76 kg |
Pentru electronice, defectele pot include
Îmbinări de lipire slabe din cauza asamblarii defectuoase sau a ciclului termic.
Punți de lipit — picături nedorite de lipit care conectează punctele care ar trebui izolate unele de altele.
Componente defecte.
Schimbări de piese de inginerie, upgrade etc.
Componente rupte din cauza uzurii naturale, a stresului fizic sau a curentului excesiv.
Componente deteriorate din cauza pătrunderii lichidului, ceea ce duce la coroziune, îmbinări slabe de lipit sau deteriorare fizică.
Serviciul nostru
Furnizați instrucțiuni despre produs
Tutoriale video YouTube
Tehnicieni post-vânzare cu experiență, serviciu online 24 de ore
cu propria noastră fabrică și peste 10 ani de experiență în industria SMT
Putem oferi clienților cele mai rentabile produse.

Q1:Cum pot cumpăra o mașină de la tine?
R: (1) Consultați-ne online sau prin e-mail.
(2) Negociați și confirmați prețul final, transportul, metoda de plată și alți termeni.
(3) Vă trimiteți factura perfroma și confirmați comanda.
(4) Efectuați plata conform modului înscris pe factura proforma.
(5) Pregătim comanda dumneavoastră în termeni de factura proforma după confirmarea plății complete. Și verificarea calității 100% înainte de expediere.
(6) Trimiteți comanda prin expres sau aerian sau pe mare.
Q2:Ce zici de garantie?
R: Acceptăm garanția de un an. Vă vom ajuta în timp.
Toate piesele de schimb vă vor fi furnizate gratuit în perioada de garanție.
Despre noi



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produce și exportă diverse mașini mici de pick and place din 2010. Profitând de propria noastră experiență bogată R&D, producție bine pregătită, NeoDen câștigă o reputație excelentă de la clienții din întreaga lume .În ecosistemul nostru global, colaborăm cu cei mai buni parteneri ai noștri pentru a oferi un serviciu de vânzări mai detaliat, asistență tehnică profesională și eficientă.
Listat cu CE și a primit 50+ brevete.
30+ ingineri de control al calității și asistență tehnică, 15+ vânzări internaționale senior, clienții care răspund în timp util în 8 ore, soluții profesionale care oferă în 24 de ore.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: stație de reluare smd, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
