
Imprimantă Stencil SMD
Descriere
Caracteristici
1. Control PC, afișare ecran tactil și interfață de funcționare a meniului.
2. Presiunea răzuitorului este reglabilă. Presiunea răzuitorului pe grila de oțel este reglabilă în funcție de lungimea răzuitorului.
3. PCB-ul poate fi localizat și fixat prin gaura de bază, partea de bază, atât gaura de bază, cât și partea de bază și localizarea șablonului.
4. Ora poate fi afișată pe ecranul tactil și numărul de timp de imprimare poate fi înregistrat.
5. Viteza răzuitorului la stânga și la dreapta este reglabilă și poate fi oprită în caz de urgență.
Specificație
| Numele produsului | Imprimantă cu șablon SMD |
| Amestec de dimensiuni PCB | 400 * 240mm |
| Zona de imprimare | 500 * 320mm |
| Marimea ramei | L(550-650)*W(370-470) |
| Precizie de imprimare / repetare | + / - 0,2 mm |
| Grosimea PCB-ului | 0,2-2,0 mm |
| Sursa de aer | 4-6kg / cm2 |
| Alimentare electrică | AC220V 50HZ |
| Dimensiune | L 800 * W 700 * H 1700 (mm) |
| Dimensiunea de ambalare | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalii

Reglați și fixați PCB-ul

Reglați poziția șablonului

Pasta de lipit pusă pe șablon

Începeți să lipiți munca

Verificarea situației de lipire a lipirii
Control de calitate
Avem QCperson să rămână pe liniile de producție până la inspecție.
Toate produsele trebuie să fi fost inspectate înainte de livrare.
Facem inspecție în linie și inspecție finală.
1. Toate materiile prime verificate odată ce ajung la fabrica noastră.
2. Toate piesele și sigla și toate detaliile verificate în timpul producției.
3. Toate detaliile de ambalare verificate în timpul producției.
4. Calitatea producției și ambalarea verificate la inspecția finală după terminare.


Q1:Cum pot cumpăra mașină de la tine?
R: (1) Consultați-ne on-line sau prin e-mail
(2) Negociați și confirmați prețul final, transportul, metoda de plată și alți termeni
(3) Vă trimiteți factura perfroma și confirmați comanda
(4) Efectuați plata în conformitate cu metoda pusă pe o voce proformă
(5) Vă pregătim comanda în funcție de factura proforma după confirmarea plății complete. Și verificarea calității 100% înainte de expediere
(6) Trimiteți comanda prin expres sau pe calea aerului sau pe mare.
Q2:MOQ?
A: 1 set de mașini, comanda mixtă este, de asemenea, binevenită.
Q3:Putem personaliza aparatul?
R: Desigur. Toate mașinile noastre pot fi personalizate.
Despre noi

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. fabrică și exportă diverse mașini mici de preluat și plasat din 2010. Profitând de propriul nostru amplificator R&cu experiență bogată, producție bine instruită, NeoDen câștigă o reputație excelentă din partea clienților din întreaga lume. .
① Înființat în 2010, 200+ angajați, 8000+ mp fabrică
② Produse NeoDen: Mașină PNP din seria Smart, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, cuptor de reflow IN6, IN12, imprimantă pentru lipire FP2636, PM3040
③ 10000+ clienți de succes din întreaga lume


Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: imprimantă stencil smd, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
