
Imprimantă Stencil Semi-auto Stt
imprimantă stencil semi-automată smt
Imprimanta semi-automată de lipit aparține SMT Utilizată pentru acoperirea pastei de lipit pe suprafața PCB cu mașina (nu manual), care poate asigura rezistența medie și performanța stabilă

Specificații
| Model | YS600 |
| Dimensiunea PCB | Max 600 * 240mm |
| Zona de imprimare | 700 * 320mm |
| Sistem fix PCB | Poziționarea pinului |
| Marimea ramei | L(370-750)*W(470-850) |
| Reglare pentru masă | față / spate ± 10mm, stânga /dreapta ± 10mm |
| Precizia imprimării | ± 0,2 mm |
| Exactitate repetată | ± 0,2 mm |
| Grosimea PCB-ului | 0,2-2,0 mm |
| Sursa de aer | 4-6 kg / c㎡ |
| Alimentare electrică | AC220V 50HZ |
| Dimensiune | L900*W700*H1700 |
| Dimensiunea de ambalare | 1350 * 900 * 1850mm |
| Greutate netă | 265 kg |
| Greutate brută | 310 kg |
Descriere produs
1.Areglați și reparați PCB-ul
2. Reglați poziția șablonului

3. Pasta de lipit pusă pe șablon

4. Începeți să lipiți munca


Ambalare sub vid + cutie din lemn
Termen de livrare: 10 zile după primirea remitenței de 100% plătită în avans
Garanție:
Mașina completă are o perioadă de garanție deUNUan de la momentul cumpărării și asistență pe tot parcursul vieții.
Neoden este un producător de încredere cu 10 ani' experienţă. Până în prezent, am exportat în peste 130 de țări și 10000 de seturi de mașini din întreaga lume și am construit o bună reputație pe piață. Suntem într-o poziție bună nu numai că vă furnizăm mașini de înaltă calitate, ci și servicii excelente post-vânzare. Inginerul bine pregătit vă va oferi orice asistență tehnică.
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd.
E-mail:info@neodentech.com
Tag-uri populare: imprimantă stencil semi-auto smt, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă

