
Echipament de lipit SMT Wave
Descriere
Echipamentul de lipit cu val SMT este de a face ca suprafața de sudură a plăcii plug-in să fie în contact direct cu staniul lichid la temperatură înaltă pentru a atinge scopul sudurii, staniul lichid de înaltă temperatură pentru a menține un plan înclinat și printr-un dispozitiv special pentru a face staniu lichid. formează un fenomen de undă similar, așa-numitul"lipire prin val", materialul său principal este bara de staniu.
Specificație
| numele produsului | Echipament de lipit SMT Wave |
| Val | Val dublu |
| Capacitate rezervor de tablă | 180-200KG |
| Preîncălzire | 450 mm |
| Înălțimea valului | 12 mm |
| Înălțimea transportorului PCB | 750±20mm |
| Zone de preîncălzire | Temperatura camerei - 180℃ |
| Temperatura de lipit | Temperatura camerei - 300℃ |
| Dimensiunea mașinii | 1400*1200*1500mm |
| Dimensiunea de ambalare | 2200*1200*1600mm |
| Viteza de transfer | 0-1,2 m/min |
| Sursa de aer | 4-7KG/CM212,5 l/min |
Serviciul nostru
1. Cunoștințe bune pe diferite piețe pot îndeplini cerințe speciale.
2. Producător real cu propria noastră fabrică situată în Huzhou, China.
3. Echipa tehnică profesionistă puternică se asigură că produce produse de cea mai bună calitate.
4.Sistemul special de control al costurilor asigură furnizarea celui mai favorabil preț.
5. Experiență bogată în zona SMT.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Câți metri pătrați din fabrica ta?
R: Mai mult de 8.000 de metri pătrați.
Q2: Puteți face OEM și ODM?
R: Da, OEM și ODM sunt ambele acceptabile.
Q3:Care este termenul tău de livrare?
R: Termenul nostru obișnuit de livrare este FOB Shanghai.
De asemenea, acceptăm EXW, CFR, CIF, DDP, DDU etc.
Vă vom oferi taxele de transport și o puteți alege pe cea care este cea mai convenabilă și eficientă pentru dvs.
Despre noi



Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: Echipament de lipit cu val smt, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
