
Echipamente de inspecție SPI
Specificaţie
| Numele produsului | Echipamente de inspecție SPI |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm * 40mm (20 μm) |
| Timp de procesare pe cadru | <> |
| Înălțimea maximă a încercării | 400 μm |
| Domeniul de aplicare al lipitului | 0.2mm×0.2mm ~ 12mm×12mm |
| Precizie de detectare a înălțimii | 1 μm |
| În mod repetat (volum, suprafață, înălțime) | <1>1> |
| Dimensiuni externe | L1090 * W1290 * H1534mm |
| Greutate | 750KG |
Mecanic
1. Sistem de transfer PCB: 900±30mm, modul de fixare substrat: placă de blocare margine, bord automat în și în afară și sistem de ajustare, meci SMEMA
2. Min dimensiune PCB: 50mm×50mm
3. Dimensiunea maximă a PCB-ului: 500mm×460mm
4. Grosime PCB: 0.6mm ~ 6mm
5. Clearance-ul de margine placa de sus: 3mm în jos: 3mm
6. Viteza de transfer: 1500mm/s (MAX)
7. Compensarea îndoirii plăcii:<>
8. X /Yplatform:
Echipamente pentru conducător auto: Sistem servomotor AC
Setarea preciziei:<1>1>
Viteză de deplasare: 600mm/s
Serviciul nostru
1. Mai multe servicii profesionale în domeniul mașinii PNP.
2. O mai bună capacitate de fabricație.
3. Diverse termene de plată pentru a alege: T / T, Western Union, L / C, PayPal
4. Materiale de înaltă calitate/Materiale sigure/Preț competitiv
5. Comandă mică disponibilă
6. Răspuns rapid
7. Transport mai sigur și mai rapid

Întrebarea 1:Ce zici de timpul de plumb pentru producția de masă?
R: Sincer, depinde de cantitatea comenzii și de sezonul în care plasați comanda.
Alway 15-30 de zile pe baza ordinului general.
Întrebarea 2:Există produsele testate înainte de expediere?
R: Da, desigur. Toate banda noastră transportoare vom fi toate a fost 100% QC înainte de transport maritim.
Testăm fiecare lot în fiecare zi.
Întrebarea 3:Care este avantajul tău în comparație cu concurenții tăi?
A: (1). Producător calificat
(2). Controlul fiabil al calității
(3). Preț competitiv
(4). De înaltă eficiență de lucru (24 * 7 oră)
(5). Serviciul unic de oprire
Despre noi



Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să contactați UF pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: echipamente de inspecție SPI, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
