
Mașină de inspecție SPI
Specificație
| Numele produsului | Mașină de inspecție NeoDen SPI |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm*40mm (20 μm) |
| Timp de procesare pe cadru | & lt;0,7s |
| Înălțimea maximă de testare | 400 μm |
| Scop de lipit | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precizie de detectare a înălțimii | 1 μm |
| În mod repetat (volum, suprafață, înălțime) | & lt;1 μm |
| Dimensiuni exterioare | L1090*L1290*H1534mm |
| Greutate | 750 kg |
Sistem de control
1) Gazdă: PC de control al industriei, procesor Intel 6 nuclee, 16GDDR, 1T
2) Displayer: ecran LCD cu ecran lat de 22 inchi
Ambalaj&lificator; livrare
Ambalare:
O bucată într-o cutie de lemn
Cantitate potrivită pentru o cutie din lemn de export
alte accesorii de ambalare în mod obișnuit
Ambalajul cerut de client este disponibil
Livrare:pe calea aerului, maritim sau expres
Timpul de livrare:aproximativ 15 ~ 30 de zile după detaliile comenzii și producția confirmată.

Q1:Oferiți actualizări de software?
R: Clienții care cumpără mașina noastră, le putem oferi software-ul de upgrade gratuit pentru dvs.
Q2:Este prima dată când folosesc acest tip de mașină, este ușor de operat?
R: Avem manual de utilizare în limba engleză și ghid video pentru a vă învăța cum să utilizați mașina.
Dacă mai aveți întrebări, vă rugăm să ne contactați prin e-mail/skype/whatapp/telefon/serviciu online trademanager.
Q3:Ce zici de garantie?
R: Avem 2 ani garanție pentru NeoDen4, 1 an pentru toate celelalte modele, suport post-vânzare pe viață.
Despre noi



ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,înființată în 2010, este un producător profesionist specializat în mașină SMTpick and place, cuptor reflow, mașină de imprimat șabloane, linie de producție SMT și alte produse SMT. Avem propriul nostru amplificator R &; Echipa D și propria fabrică, profitând de propria noastră experiență bogată R&D, producție bine pregătită, a câștigat o reputație excelentă de la clienții din întreaga lume.
Credem că oamenii și partenerii grozavi fac din NeoDen o companie grozavă și că angajamentul nostru față de inovare, diversitate și durabilitate asigură că automatizarea SMT este accesibilă oricărui amator de oriunde.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: mașină de inspecție spi, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
