
SMD pentru lipire prin val
Caracteristică
Metoda de încălzire: vânt fierbinte
Metoda de răcire: răcire cu ventilator axial
Direcția de transfer: Stânga → Dreapta
Controlul temperaturii: PID+SSR
Controlul mașinii: Ecran tactil Mitsubishi PLC+
Capacitate rezervor de flux: Max 5,2 L
Metoda de pulverizare: motor pas cu pas+ST-6
Specificație
| numele produsului | SMD pentru lipire prin val |
| Val | Val dublu |
| Capacitate rezervor de tablă | 200 kg |
| Preîncălzire | 800 mm (2 secțiuni) |
| Înălțimea valului | 12 mm |
| Înălțimea transportorului PCB | 750±20mm |
| Zone de preîncălzire | Temperatura camerei - 180℃ |
| Temperatura de lipit | Temperatura camerei - 300℃ |
| Dimensiunea mașinii | 1800*1200*1500mm |
| Dimensiunea de ambalare | 2600*1200*1600mm |
| Viteza de transfer | 0-1,2 m/min |
| Sursa de aer | 4-7KG/CM212,5 l/min |
Ambalaj&lificator; livrare
Ambalare:
O bucată într-o cutie de lemn
Cantitate potrivită pentru o cutie din lemn de export
alte accesorii de ambalare în mod obișnuit
Ambalajul cerut de client este disponibil
Livrare: aerian, maritim sau expres
Timp de livrare: aproximativ 15 ~ 30 de zile după detaliile comenzii și producția confirmată.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1: De unde putem obține informații despre produse?
R: Puteți accesa linkurile site-ului nostru, după cum urmează: www.neodensmt.com
De asemenea, puteți contacta echipa noastră de marketing internațional.
Q2:Cum pot plasa o comandă?
R: Puteți contacta oricare dintre persoanele noastre de vânzări pentru o comandă.
Vă rugăm să furnizați detaliile cerințelor dvs. cât mai clare posibil.
Așa că vă putem trimite oferta prima dată.
Pentru proiectare sau discuții ulterioare, este mai bine să ne contactați cu Skype, TradeManger sau QQ sau WhatsApp sau alte moduri instantanee, în cazul oricăror întârzieri.
Despre noi

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. produce și exportă diverse mașini mici de pick and place din 2010. Profitând de propria noastră experiență bogată R&D, producție bine pregătită, NeoDen câștigă o reputație excelentă de la clienții din întreaga lume .
cu prezență globală în peste 130 de țări, performanța excelentă, precizia ridicată și fiabilitatea mașinilor NeoDen PNP le fac perfecte pentru R&D, prototipuri profesionale și producție de loturi mici până la medii. Oferim soluții profesionale pentru echipamente SMT unice.


Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: lipire prin val smd, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
