
Mașină de încărcat BLF-250B SMT
Descriere
Caracteristici
1. Sistem de control PLC, senzor fotoelectric performant, motor.
2. Funcționarea panoului de control al umanității (panou cu ecran tactil personalizabil).
3. Două reviste reglabile la distanță. (10, 20, 30, 40mm)
4. De la stânga la dreapta (personalizabil de la dreapta la stânga).
5. Priză standard, conectare ușoară cu alte echipamente.
Specificație
| Numele produsului | Mașină de încărcat BLF-250B SMT |
| Model | BLF-250B |
| Dimensiune PCB (L * W) | 50*50-350*250 |
| Dimensiunea revistei (L * W * H) | 355*320*563 |
| Timp de încărcare | Aproximativ 6 secunde |
| Revista se schimbă în timp | Aproximativ 25 de secunde |
| Sursa de alimentare&lificator; consum | 100-230VAC (personalizat), 1ph, max 300VA |
| Presiunea aerului& consum | 4-6 bari, maxim 10L / min |
| Grosime PCB (mm) | Min 0,4 mm |
| Înălțimea de transport (mm) | 900 ± 30 (sau personalizat) |
| Dimensiune (L * W * H) | 1370mm * 770mm * 1250mm |
| Greutate (kg) | 145 kg |
Trei lumini de semnalizare color Notă:
Semnal verde: înseamnă mașină în stare de rulare automată.
Lumină galbenă: înseamnă mașină în regim de lucru manual.
Bliț de lumină galbenă: așteptare REVISTA IN SAU OUT.
Bliț luminos roșu: funcționare anormală sau apăsați butonul de urgență, în timp ce sunetul soneriei.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să continuațiacționați-ne pentru mai multe informații.

Produse asemanatoare
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Imprimantă lipită semi-automată | Mașină SMT NeoDen4 | Mașină de preluat și plasat SMT K1830 | Cuptor cu reflux NeoDen IN12 |
Q1:Cum pot cumpăra mașină de la tine?
R: (1) Consultați-ne on-line sau prin e-mail.
(2) Negociați și confirmați prețul final, transportul, metoda de plată și alți termeni.
(3) Vă trimiteți factura perfroma și confirmați comanda.
(4) Efectuați plata în conformitate cu metoda pusă pe o voce proformă.
(5) Vă pregătim comanda în termenii facturii proforma după confirmarea plății complete. Și verificarea calității 100% înainte de expediere.
(6) Trimiteți comanda prin expres sau pe calea aerului sau pe mare.
Q2:Ce putem face pentru tine?
A: Mașini și soluții SMT totale, asistență și service tehnice profesionale.
Q3:Care este modul de expediere &?
R: Acestea sunt toate mașini grele; vă sugerăm să utilizați nava de marfă.
Dar componentele pentru repararea mașinilor, transportul aerian ar fi bine.
Despre noi



Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: Mașină de încărcat BLF-250B SMT, China, producători, furnizori, angro
Trimite anchetă




