
Imprimantă de lipit automat

Caracteristici
1. Sistem precis de poziționare optică.
2. Sistem inteligent de racire.
3. Sistem de curățare a șablonului de înaltă eficiență și adaptabilitate ridicată.
4. Sistem adaptiv pentru grosimea PCB specială HTGD.
5. Imprimarea servo servo axa.
6. Inspecția calității tipăririi pastei de lipit 2D și analiza SPC.
Specificație
| Numele produsului | Imprimantă cu lipire automată |
| Dimensiunea maximă a plăcii (X x Y) | 450mm x 350mm |
| Dimensiunea minimă a plăcii (X x Y) | 50mm x 50mm |
| Grosimea PCB-ului | 0,4 mm ~ 6 mm |
| Warpage | ≤1% Diagonală |
| Greutatea maximă a plăcii | 3 kg |
| Diferența de marjă a consiliului | Configurare la 3mm |
| Decalaj maxim de jos | 20mm |
| Transferați înălțimea de la sol | 900 ± 40mm |
| Viteza de transfer | 1500mm / s (Max) |
| Direcția orbitei de transfer | L-R,R-L,L-L,R-R |
| Greutatea mașinii | Aproximativ 1000 kg |
Detalii
Configurare standard

Sursa de lumină cu patru căi este reglabilă, intensitatea luminii este reglabilă, lumina este uniformă.
Identificare bună (inclusiv puncte de marcare inegale), potrivită pentru tipuri de PCB cu culori diferite.

Noul sistem de ștergere asigură un contact complet cu șablonul.
Trei metode de curățare uscată, umedă și vidată.
Placă de ștergere din cauciuc moale, rezistentă la uzură, curățare temeinică.

Axa Y a răzuitorului adoptă servomotorul prin acționarea cu șurub, pentru a îmbunătăți gradul de precizie.
Stabilitate operațională și extinderea duratei de viață.

Setare inteligentă programabilă.
două raclete independente acționate de motoare directe.
sistem de control precis al presiunii încorporat.
Ambalare:o singură bucată într-o cutie de lemn
Cantitate adecvată pentru o carcasă din lemn de export
alte accesorii de ambalare în mod regulat
Ambalajul necesar clientului este disponibil
Livrare:pe cale aeriană, maritimă sau expresă
Timpul de livrare:aproximativ 15 ~ 30 de zile după confirmarea detaliilor și producției.

Q1:Ce&este serviciul dvs. de expediere?
R: Putem furniza servicii pentru rezervarea navelor, consolidarea mărfurilor, declarația vamală, pregătirea documentelor de expediere și livrarea în vrac la portul de expediere.
Q2:Care este termenul dvs. de livrare?
R: Termenul nostru obișnuit de livrare este FOB Shanghai.
Acceptăm, de asemenea, EXW, CFR, CIF, DDP, DDU etc.
Vă vom oferi 39 taxele de expediere și îl puteți alege pe cel care este cel mai convenabil și eficient pentru dvs.
Q3:Care&este serviciul dvs. post-vânzare?
R: Perioada noastră de garanție a calității este de un an.
Orice problemă de calitate va fi rezolvată pentru satisfacțiile clienților.
Despre noi



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. fondat în 2010, este un producător profesionist specializat în mașini SMTpick și place, cuptor de reflow, mașină de tipărit șablon, linie de producție SMT și alte produse SMT. Avem propriul nostru amplificator R &; Echipa D și propria fabrică, profitând de propriul nostru amplificator R&cu experiență bogată, producție bine instruită, a câștigat o reputație excelentă din partea clienților din întreaga lume.
În ecosistemul nostru global, colaborăm cu cei mai buni parteneri ai noștri pentru a oferi un serviciu de vânzări mai închis, asistență tehnică profesională și eficientă.
Credem că oamenii și partenerii extraordinari fac din NeoDen o companie excelentă și că angajamentul nostru față de inovație, diversitate și sustenabilitate asigură că automatizarea SMT este accesibilă oricărui hobbyist de pretutindeni.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: imprimanta de lipit auto, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
