
Imprimantă tipar automat

Caracteristică
1. Sistem de poziționare optică precis.
2. Sistem inteligent de stoarcere.
3. Sistem de curățare a șabloanelor de înaltă eficiență și adaptabilitate ridicată.
4. HTGD Sistem special de adaptare la grosimea PCB-ului.
5. Unitate servo axa de imprimare.
6. 2D pastă de lipit de imprimare inspecție a calității și analiza SPC.
Specificaţie
| Numele produsului | Imprimantă tipar automată |
| Dimensiunea maximă a plăcii (X x Y) | 450mm x 350mm |
| Dimensiunea minimă a plăcii (X x Y) | 50mm x 50mm |
| Grosimea PCB-ului | 0.4mm ~ 6mm |
| Warpage | diagonală ≤1% |
| Greutatea maximă a plăcii | 3Kg |
| Diferența de marjă a consiliului de administrație | Configurare la 3mm |
| Decalajul maxim de jos | 20mm |
| Înălțimea de transfer de la sol | 900±40mm |
| Viteza de transfer | 1500mm/s(Max) |
| Direcția orbitei de transfer | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Greutatea mașinii | Appro.1000Kg |
Detalii
Configurarea opțiunilor

Funcția de umplere automată a pastei de lipit
Adăugați automat pastă de lipire la ora fixă și la punctul fix
Asigurați-vă că clienții pot efectua stabilitate de calitate și imprimare continuă pe termen lung
Îmbunătățiți productivitatea

Funcția de distribuire automată
După imprimare, PCB-ul poate fi efectuat distribuirea precisă, distribuirea staniului, desenul ine, umplerea și alte operații funcționale.

Funcția plăcii de aspirație în vid
Se poate clemă automat PCB de diferite dimensiuni și grosimi pentru a depăși în mod eficient deformarea plăcii, Asigurați-vă că staniul este imprimat uniform.

Squeegee magnetice
Lama de adsorbție magnetică, înlocuiți poziționarea șurubului, convenabilă și rapidă.

Întrebarea 1:Sunteți societate comercială sau producător?
R: Suntem producator profesionist specializat in linia de productie SMT.
Și ne comercializăm produsele direct cu clienții noștri.
Întrebarea 2:Puteți face OEM și ODM?
R: Da, OEM și ODM sunt ambele acceptabile.
Întrebarea 3:Când pot obține prețul?
R: De obicei, cităm în termen de 8 ore de la primirea solicitării dvs.
Despre noi



Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd.a fost de fabricație și exportul de diverse mașini mici murături și locul din 2010. Profitând de propria noastră bogată experiență R&D, producție bine instruită, NeoDen câștigă o mare reputație din partea clienților din întreaga lume.
Cu o prezență globală în peste 130 de țări, performanța excelentă, precizia ridicată și fiabilitatea mașinilor NeoDen PNP le fac perfecte pentru cercetare și dezvoltare, prototipuri profesionale și producție de loturi mici și medii. Oferim o soluție profesională a echipamentului SMT one stop.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne conatctați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: imprimantă șablon auto, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
