Cuptor de reflux BGA
NeoDen IN12Cuptor de reflux BGA

Descriere
1. Control inteligent cu senzor de temperatură de înaltă sensibilitate, temperatura poate fi stabilizată eficient.
2. Inteligent, sistemul de control inteligent dezvoltat personalizat, ușor de utilizat și puternic.
3. Sistemul profesional și unic de monitorizare a temperaturii suprafeței cu 4 căi, poate oferi feedback în timp util și cuprinzător în funcționarea efectivă, care poate face față în mod eficient oricăror produse electronice complexe.
Specificație
| Numele produsului | Cuptor NeoDen BGA reflow |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de încălzire | Upper6 / Down6 |
| Ventilator de răcire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50 ~ 600 mm / min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei ~ 300 ℃ |
| Precizia temperaturii | 1℃ |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2℃ |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB-ului) |
| Lățime maximă de sudare (lățime PCB) | 350mm |
| Lungimea camerei de proces | 1354mm |
| Alimentarea cu energie electrică | AC 220v / monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 minute |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

12 zone de încălzire
Temperatură constantă
Precizie de control a temperaturii ridicate

Zona de răcire
Proiectare independentă a aerului circulant
Izolează influența mediului extern

Amplificator de economisire a energiei &; Ecologic
Sistem de sudare a filtrului de fum
cerințe reduse de alimentare și alimentare

Panou de operare
Design ecran ascuns
Convenabil pentru transport

Sistem inteligent de control
Sistem de control inteligent dezvoltat personalizat
Curba de temperatură poate fi afișată

Aspect elegant
În conformitate cu mediul de utilizare high-end
Ușor, miniaturizat, profesional

Cerință de tensiune 220V;
Firul electric nu are nevoie de cel puțin 2,5 mm2,&este mai bine să folosiți direct 4 mm2;
(Dacă 2,5 mm2, atunci se poate conecta numai cu un set de cuptor IN12 Reflow, alte echipamente nu vor fi permise să se conecteze împreună.
Mașina ar trebui să fie instalată în atelierul SMT standard, să stea la distanță de inflamabil și explozibil dacă 39 nu poate îndeplini cerințele anterioare.
Hamurile de sârmă expuse trebuie să fie bine protejate, să interzică expunerea la pasaj sau la canalul de fum în cazul producerii unui accident.
Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Care este modul de expediere &?
R: Acestea sunt toate mașini grele;
vă sugerăm să utilizați nava de marfă. Dar componentele pentru repararea mașinilor, transportul aerian ar fi bine.
Q2:MOQ?
A: 1 set de mașini, comanda mixtă este, de asemenea, binevenită.
Q3:Ce zici de garanție?
R: Acceptăm o garanție de un an. Vă vom ajuta la timp. Toate piesele de schimb vor fi furnizate gratuit pentru dvs. în perioada de garanție.
Despre noi

Zhejiang NeoDenTechnology Co., LTD.,fondată în 2010, este un producător profesionist specializat în mașini SMTpick și place, cuptor de reflow, mașină de tipărit șablon, linie de producție SMT și alte produse SMT. Avem propriul nostru amplificator R &; Echipa D și propria fabrică, profitând de propriul nostru amplificator R&cu experiență bogată, producție bine instruită, a câștigat o reputație excelentă din partea clienților din întreaga lume.
① Înființat în 2010, 200+ angajați, 8000+ mp fabrică
Engineers 30 engineers ingineri de control al calității și asistență tehnică, 15+ vânzări internaționale de vârstă, clienți care răspund în timp util în 8 ore, soluții profesionale care oferă în 24 de ore


Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: bga cuptor reflow, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă



