
Stație de reparații BGA
Specificație
| Numele produsului | Stație de reparații BGA |
| Model | ND 772R |
| Alimentare electrică | AC220V±10% 50/60HZ |
| Dimensiune PCB | 412*370mm(Max); 6*6mm (Min) |
| Dimensiunea cipului BGA | 60*60mm (Max); 2*2mm (Min) |
| Dimensiunea încălzitorului IR | 285*375mm |
| Senzor de temperatura | 1 buc |
| Precizia alinierii | ±0,02 mm |
| Dimensiuni | L685*W633*H850mm |
| Greutate | 76 kg |
Detalii
Putere: 5,65 KW (Max), încălzire superioară (1,45 KW), încălzire inferioară (1,2 KW), preîncălzire IR (2,7 KW), altele (0,3 KW)
Metoda de operare: 7" Ecran tactil HD
Sistem de control: sistem autonom de control al încălzirii V2 (copyright de software)
Sistem de afișare: 15" Display industrial SD (ecran frontal 720P)
Sistem de aliniere: sistem digital de imagini SD de 2 milioane de pixeli, zoom optic automat cu laser: indicator punct roșu
Adsorbție în vid: automată
Controlul temperaturii: termocuplu de tip K control în buclă închisă cu precizie de până la ±3℃
Dispozitiv de alimentare: Nu
Poziționare: canelura în V cu fixare universală
Serviciul nostru
Suntem într-o poziție bună nu numai pentru a vă furniza mașină pnp de înaltă calitate, ci și servicii excelente post-vânzare.
Inginerii bine pregătiți vă vor oferi orice suport tehnic.
O echipă puternică de servicii post-vânzare de 10 ingineri poate răspunde întrebărilor și întrebărilor clienților în termen de 8 ore.
Soluțiile profesionale pot fi oferite în 24 de ore atât în ziua lucrătoare, cât și în sărbători.

Q1:Este prima dată când folosesc acest tip de mașină, este ușor de operat?
R: Avem manual de utilizare în limba engleză și ghid video pentru a vă învăța cum să utilizați mașina.
Dacă mai aveți întrebări, vă rugăm să ne contactați prin e-mail/skype/whatapp/telefon/serviciu online trademanager.
Q2:Ce produse vindeți?
R: Compania noastră se ocupă de următoarele produse:
Echipamente SMT
Accesorii SMT: Feeders, Feeder parts
Duze SMT, mașină de curățat duze, filtru duze
Q3:MOQ?
R: 1 set de mașini, ordinea mixtă este, de asemenea, binevenită.
Despre noi



Înființată în 2010 cu 100+ angajați& 8000+ mp. fabrica de drepturi de proprietate independente, pentru a asigura managementul standard și pentru a obține cele mai multe efecte economice, precum și economisirea costurilor.
Deținea propriul centru de prelucrare, asamblare calificată, tester și ingineri QC, pentru a asigura abilitățile puternice pentru fabricarea, calitatea și livrarea mașinilor NeoDen.
40+ de parteneri globali acoperiți în Asia, Europa, America, Oceania și Africa, pentru a servi cu succes 10000+ utilizatori din toată lumea, pentru a asigura un serviciu local mai bun și mai rapid și un răspuns prompt.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: stație de reparații bga, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
