
Aparat de lipit cu val automat
Caracteristică
Metoda de încălzire: vânt fierbinte
Metoda de răcire: răcire cu ventilator axial
Direcția de transfer: Stânga → Dreapta
Controlul temperaturii: PID+SSR
Controlul mașinii: Ecran tactil Mitsubishi PLC+
Capacitate rezervor de flux: Max 5,2 L
Metoda de pulverizare: motor pas cu pas+ST-6
Specificație
| numele produsului | Aparat de lipit cu val automat |
| Val | Val dublu |
| Capacitate rezervor de tablă | 200 kg |
| Preîncălzire | 800 mm (2 secțiuni) |
| Înălțimea valului | 12 mm |
| Înălțimea transportorului PCB | 750±20mm |
| Zone de preîncălzire | Temperatura camerei - 180℃ |
| Temperatura de lipit | Temperatura camerei - 300℃ |
| Dimensiunea mașinii | 1800*1200*1500mm |
| Dimensiunea de ambalare | 2600*1200*1600mm |
| Viteza de transfer | 0-1,2 m/min |
| Sursa de aer | 4-7KG/CM212,5 l/min |
Serviciul nostru
Suntem într-o poziție bună nu numai pentru a vă furniza mașină pnp de înaltă calitate, ci și servicii excelente post-vânzare.
Inginerii bine pregătiți vă vor oferi orice suport tehnic.
O echipă puternică de servicii post-vânzare de 10 ingineri poate răspunde întrebărilor și întrebărilor clienților în termen de 8 ore.
Soluțiile profesionale pot fi oferite în 24 de ore atât în ziua lucrătoare, cât și în sărbători.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Care este termenul tău de livrare?
R: Termenul nostru obișnuit de livrare este FOB Shanghai. De asemenea, acceptăm EXW, CFR, CIF, DDP, DDU etc.
Vă vom oferi taxele de transport și o puteți alege pe cea care este cea mai convenabilă și eficientă pentru dvs.
Q2: Când pot primi cotația?
R: De obicei, cităm în interior8ore după ce primim întrebarea dvs.
Dacă sunteți foarte urgent să obțineți prețul, vă rugăm să ne spuneți, astfel încât să luăm în considerare prioritatea solicitării dvs.
Q3: Vizitarea fabricii este permisă sau nu?
R: Da, salutăm clienții care vizitează fabrica noastră. Fabrica noastră este situată în orașul Huzhou, provincia Zhejiang, China continentală.
Despre noi



Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: mașină de lipit cu val automată, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă
