Încălzitor cuptor cu reflow

Descriere
1. Design de protecție a izolației termice, temperatura carcasei poate fi controlată eficient.
2. Inteligent, sistemul de control inteligent dezvoltat la comandă, ușor de utilizat și puternic.
3. Pot fi stocate 40 de fișiere de lucru pentru o încărcare ușoară în timpul procesului de lucru.
Specificație
| Numele produsului | Încălzitor cuptor cu reflux NeoDen IN12 |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de incalzire | Sus6 / Jos6 |
| Ventilator de răcire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei -300 grade |
| Precizia temperaturii | 1 grad |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2 grade |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB) |
| Lățimea maximă de lipit (lățimea PCB) | 350 mm |
| Camera de proces de lungime | 1354 mm |
| Alimentare cu energie electrică | AC 220v/monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm×L650mm×H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 minute |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

12 zone de încălzire
Temperatură constantă
Precizie de control al temperaturii ridicate

Zona de racire
Design independent de circulație a aerului
Izolează influența mediului extern

Economie de energie și ecologic
Sistem de filtrare a fumului de sudare
cerinţe reduse de energie şi alimentare

Panou de operare
Design ecran ascuns
Convenabil pentru transport

Sistem de control inteligent
Sistem de control inteligent dezvoltat personalizat
Curba de temperatură poate fi afișată

Aspect elegant
În conformitate cu mediul de utilizare high-end
Ușoare, miniaturizate, profesionale

Alimentare electrică
Conexiune Conexiunea de alimentare IN12 este monofazată 220V, vă rugăm să o conectați la situația reală a utilizatorilor locali.
Conexiune ca în imaginea de mai jos: Deschideți capacul din colțul din dreapta jos, L reprezintă firul sub tensiune, N reprezintă firul zero și Stands pentru firul de împământare, conectați la sursa de alimentare de 220 V.
Conform cerințelor de cablare, L ar trebui să fie conectat la un fir sub tensiune, iar N ar trebui să fie conectat la un fir zero; E ar trebui conectat corect la un fir de împământare.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Câți metri pătrați din fabrica ta?
R: Mai mult de 8,000 metri pătrați.
Q2:Vă putem vizita fabrica înainte de a plasa comanda?
R: Da, foarte bine venit, trebuie să fie frumos pentru a stabili o relație bună pentru afaceri.
Q3:Care este avantajul tău în comparație cu concurenții tăi?
A: (1). Producător calificat
(2). Control de calitate fiabil
(3). Preț competitiv
(4). Funcționare de înaltă eficiență (24*7 ore)
(5). Serviciu unic
Despre noi

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.fabrică și exportă diverse mașini mici de pick and place din 2010. Profitând de propria noastră cercetare și dezvoltare cu experiență bogată, producție bine pregătită, NeoDen câștigă o reputație excelentă de la clienții din întreaga lume.
Cu prezență globală în peste 130 de țări, performanța excelentă, precizia ridicată și fiabilitatea mașinilor NeoDen PNP le fac perfecte pentru cercetare și dezvoltare, prototipare profesională și producție de loturi mici și medii. Oferim soluții profesionale pentru echipamente SMT unice.


Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: încălzitor cuptor cu reflow, China, producători, furnizori, en-gros
Trimite anchetă



