Reflow SMT
NeoDen IN12Reflow SMT

Descriere
1. Motor de acționare dezvoltat la comandă bazat pe caracteristicile curelei cu plasă B pentru a asigura o viteză uniformă și o durată lungă de viață.
2. Viteza reglabilă a vântului în toate zonele de încălzire și zonele de răcire, pentru a face față cu ușurință diverselor solicitări de sudare.
3. Capacul de temperatură superioară este limitat automat în momentul deschiderii, asigurând în mod eficient siguranța personală a operatorilor.
Specificație
| Numele produsului | NeoDen IN12 reflow SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de încălzire | Upper6 / Down6 |
| Ventilator de răcire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50 ~ 600 mm / min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei ~ 300 ℃ |
| Precizia temperaturii | 1℃ |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2℃ |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB-ului) |
| Lățime maximă de sudare (lățime PCB) | 350mm |
| Lungimea camerei de proces | 1354mm |
| Alimentarea cu energie electrică | AC 220v / monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 minute |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

12 zone de încălzire
Temperatură constantă
Precizie de control a temperaturii ridicate

Zona de răcire
Proiectare independentă a aerului circulant
Izolează influența mediului extern

Amplificator de economisire a energiei &; Ecologic
Sistem de sudare a filtrului de fum
cerințe reduse de alimentare și alimentare

Panou de operare
Design ecran ascuns
Convenabil pentru transport

Sistem inteligent de control
Sistem de control inteligent dezvoltat personalizat
Curba de temperatură poate fi afișată

Aspect elegant
În conformitate cu mediul de utilizare high-end
Ușor, miniaturizat, profesional
Serviciul nostru
1. Servicii mai profesionale în câmpul de mașini PNP
2. Capacitate mai bună de fabricare
3. Termen de plată diferit pentru a alege: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. De înaltă calitate / material sigur / preț competitiv
5. Comandă mică disponibilă
6. Răspuns rapid
7. Transport mai sigur și mai rapid
Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.

Q1:Cum rămâne cu timpul de producție în serie?
R: Sincer, depinde de cantitatea comenzii și de sezonul în care plasați comanda.
Întotdeauna 15-30 de zile pe baza ordinii generale.
Q2: Cum garantezi calitatea?
R: Avem 100% garanție de calitate pentru clienți. Vom fi responsabili pentru orice problemă de calitate.
Q3:Fabrica Visting este permisă sau nu?
R: Da, salutăm clienții care vizitează fabrica noastră. Fabrica noastră este situată în Huzhoucity, provincia Zhejiang, China continentală.
Despre noi

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,fondată în 2010, este un producător profesionist specializat în mașini SMTpick și place, cuptor de reflow, mașină de tipărit șablon, linie de producție SMT și alte produse SMT. Avem propriul nostru amplificator R &; Echipa D și propria fabrică, profitând de propriul nostru amplificator R&cu experiență bogată, producție bine instruită, a câștigat o reputație excelentă din partea clienților din întreaga lume.
În acest deceniu, am dezvoltat independent NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 și alte produse SMT, care s-au vândut bine în toată lumea. Până în prezent, am vândut peste 10.000 de mașini și le-am exportat în peste 130 de țări din întreaga lume, stabilind o bună reputație pe piață. În ecosistemul nostru global, colaborăm cu cel mai bun partener al nostru pentru a oferi un serviciu de vânzări mai închis, un suport profesional înalt și eficient.
① Înființat în 2010, 200+ angajați, 8000+ mp fabrică
② 10000+ clienți de succes din întreaga lume
③ 30+ Agenți globali acoperiți în Asia, Europa, America, Oceania și Africa


Dacă aveți nevoie, nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: reflow smt, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă




