Cuptor SMT Machines Reflow
NeoDen IN12Cuptor de reflow mașini SMT
Caietul de sarcini
| Numele produsului | NeoDen IN12 SMT mașini cuptor reflow |
| Model | NeoDen IN12 |
| Cantitatea zonei de incalzire | Sus6 / Jos6 |
| Ventilator de racire | Superior4 |
| Viteza transportorului | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatură | Temperatura camerei -300 grade |
| Precizia temperaturii | 1 grad |
| Abaterea temperaturii PCB | ±2 grade |
| Înălțimea maximă de lipit (mm) | 35 mm (include grosimea PCB) |
| Lățimea maximă de lipit (lățimea PCB) | 350 mm |
| Camera de proces de lungime | 1354 mm |
| Alimentare cu energie electrică | AC 220v/monofazat |
| Dimensiunea mașinii | L2300mm×L650mm×H1280mm |
| Timp de încălzire | 30 min |
| Greutate netă | 300 kg |
Caracteristici

12 zone de incalzire
Temperatură constantă
Precizie de control al temperaturii ridicate

Zona de racire
Design independent de circulație a aerului
Izolează influența mediului extern

Economie de energie și ecologic
Sistem de filtrare a fumului de sudare
cerinţe reduse de energie şi alimentare

Panoul de operare
Design ecran ascuns
Convenabil pentru transport

Sistem de control inteligent
Sistem de control inteligent dezvoltat la comandă
Curba de temperatură poate fi afișată

Aspect elegant
În conformitate cu mediul de utilizare high-end
Ușoare, miniaturizate, profesionale
Ambalare și transport
Ambalare:
o bucată într-o cutie de lemn
Cantitate potrivită pentru o cutie din lemn de export
alte accesorii de ambalare în mod obișnuit
Ambalajul cerut de client este disponibil
Livrare: aerian, maritim sau expres
Timp de livrare: aproximativ 15 ~ 30 de zile după detaliile comenzii și producția confirmată.
Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Furnizați o linie de producție de asamblare SMT unică

FAQ
Q1: Cum pot plasa o comandă?
R: Puteți contacta oricare dintre persoanele noastre de vânzări pentru o comandă.
Vă rugăm să furnizați detaliile cerințelor dvs. cât mai clare posibil.
Așa că vă putem trimite oferta prima dată.
Pentru proiectare sau discuții ulterioare, este mai bine să ne contactați prin Skype, TradeManger sau QQ sau WhatsApp sau alte moduri instantanee, în cazul oricăror întârzieri.
Q2:Cum plătesc?
R: Prietene, există multe moduri.
T/T (preferăm pe acesta), Western Union, PayPal, alegeți-l pe cel preferat.
Q3:Pot solicita schimbarea formei de ambalare și transport?
R: Da, putem schimba forma de ambalare și transport în funcție de cererea dumneavoastră, dar trebuie să suportați propriile costuri suportate în această perioadă și spread-urile.
Despre noi
fabrică



Informații rapide despre NeoDen:
① Înființată în 2010, 200+ angajați, 8000+ mp. fabrică.
② Produse NeoDen: mașină PNP din seria Smart, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, cuptor de reflux IN6, IN12, imprimantă pentru pastă de lipit FP2636.,
③ 10000+ clienți de succes din întreaga lume.
④ 30+ Agenți globali acoperiți în Asia, Europa, America, Oceania și Africa.
⑤ Centrul de cercetare și dezvoltare: 3 departamente de cercetare și dezvoltare cu 25+ ingineri profesioniști de cercetare și dezvoltare.
⑥ Listat cu CE și a primit 50+ brevete.
⑦ 30+ ingineri pentru controlul calității și asistență tehnică, 15+ vânzări internaționale senior, răspunsul prompt al clienților în 8 ore, soluții profesionale care oferă în 24 de ore.
expoziţie






Certificare de descriere a produselor

Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru mai multe informații.
Tag-uri populare: Smt machines reflow cuptor, China, producatori, furnizori, en-gros
Trimite anchetă




